Я не хочу бути на волі своїх емоцій. Я хочу ними користуватися,
насолоджуватися ними та домінувати над ними.
Оскар Уайльд

👩‍💻🌅 Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти продовжує гідно тримати освітянський фронт - провадить науково-педагогічну діяльність та презентує результати своїх актуальних досліджень. 🔭📡
   🎙2⃣3⃣ листопада 2⃣0⃣2⃣2⃣ року для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та 014.11. Середня освіта. Фізична культура була проведена неймовірно професійна та захоплююча гостьова онлайн-лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова ЦВЄТКОВОЇ ГАННИ ГЕОРГІЇВНИ на тему: «СТРАТЕГІЯ ЕМОЦІЙНОГО РОЗВИТКУ».

IMG 20230109 180434

🤝 Із вітальним словом до учасників заходу звернулася завідувач відділення дошкільної освіти та фізичного виховання Олена БРОВАТА, яка акцентувала увагу на важливості співпраці між Обласним коледжем "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка" та Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова.

FB IMG 1669453030798

😎 На початку лекції ЦВЄТКОВА Ганна Георгіївна звернула увагу здобувачів освіти та викладачів на те, що освіта та освітяни – незламні, бо знаходять можливість працювати у складних умовах воєнного стану, на необхідності здійснювати кроки для забезпечення емоційної стійкості.

FB IMG 1669453048214

У подальшому спілкуванні лекторка акцентувала увагу на таких питаннях:
🏆 Секрет успіху в професійній діяльності.
☺️ Ключі до емоційного розвитку без меж.
📈 Стратегія емоційного розвитку: діємо, перевиконуємо вдосконалюємося.
😊 Магічне мистецтво емоційної стійкості.

FB IMG 1669453043721

🤔 Під час виступу детально розкрито вимоги до педагога нової формації , наголошено на формуванні емоційного інтелекту ,учасникам було запропоновано цікаві вправи для розвитку емоційної стабільності та підтримки у складних життєвих ситуаціях.

FB IMG 1669453053482

⁉️ Здобувачі освіти мали змогу безпосередньо задати питання спікеру та отримати на них вичерпну відповідь.

FB IMG 1669453033590

😚 Дякуємо за запрошення та співпрацю!
    😉🇺🇦 Емоційною стійкістю та єдністю наближаємо перемогу!