Нове запрошення 1
 ❗️👋👥🎓 Шановні колеги, студенти педагогічних та гуманітарних коледжів ОС «Бакалавр», випускники закладів вищої освіти різних років!

🙌 📣 Кафедра дошкільної освіти Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова запрошує вас взяти участь в онлайн-зустрічі,

📆 яка відбудеться 3️⃣ квітня 2024 р.,
⏰ о 15:00
за посиланням:
💬 📥 Під час зустрічі ви дізнаєтеся про особливості вступної кампанії 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ р.,
отримаєте інформацію про переваги навчання за освітньою програмою 0️⃣1️⃣2️⃣ Дошкільна освіта (МАГІСТР).
Познайомитеся з деканом Педагогічного факультету, професором Тарасом Олефіренком, гарантом освітньої програми – завідувачкою кафедри дошкільної освіти, професоркою Ганною Цвєтковою та професорсько-викладацьким складом кафедри, представниками студентського самоврядування.

🤗🤝 Сподіваємося на Вашу активність та плідну співпрацю.

✌️До зустрічі онлайн!